Obsah

Bezpečně do školy

Typ: ostatní
Dne 14.9.2018 se naše škola z Nového Sedla společně se školou v Bitozevsi zúčastnila dopravně výchovné akce na výstavišti v Lounech, kterou pro nás připravilo Divadlo VeTři.

Dne 14.9.2018 se naše škola z Nového Sedla společně se školou v Bitozevsi zúčastnila dopravně výchovné akce na výstavišti v Lounech, kterou pro nás připravilo Divadlo VeTři.

Žáci škol a děti ze školky zhlédli představení neposedné Míši a pana doktora, v podání herců Michaely Markové a Vlasty Vébra. Děti byly nenásilnou hravou formou zapojeny do děje, přemýšlely o různých situacích, které mohou nastat v silničním provozu. Nakonec proběhla diskotéka. Všichni si vystoupení užili a těší se na další akce, kterých se zúčastní společně se svými kamarády z Bitozevsi.

Mgr. Jitka Zamrzlová, učitelka ZŠ


Vytvořeno: 7. 10. 2018
Poslední aktualizace: 7. 10. 2018 15:05
Autor: Správce Webu