Obsah

BEZPEČNĚ S BESIPEM

Typ: ostatní
V úterý 26.3.2019 se děti zábavnou a tradičně – interaktivní formou seznámily se zásadami bezpečného chování na ulici.

BEZPEČNĚ S BESIPEM

V úterý 26.3.2019 se děti zábavnou a tradičně – interaktivní formou seznámily se zásadami bezpečného chování na ulici. O vše se postaral doktor Prevence a neposedná Míša z DIVADLA VE TŘI. Dětem se program moc líbil, protože i řadu věcí společně vyzkoušely.

Eva Rámešová

 

BESIP

V úterý 26. 3. se žáci školy a děti ze školky zúčastnili dopravně výchovné akce neposedné Míši a pana doktora, v podání herců Michaely Markové a Vlasty Vébra z divadla Vetři. Děti byly nenásilnou hravou formou zapojeny do děje, přemýšlely o různých situacích, které mohou nastat. Zopakovaly si pravidla silničního provozu, jak přecházet vozovku, jaké vybavení mají mít při jízdě na kole.

Mgr. Jitka Zamrzlová, třídní učitelka ZŠ


Vytvořeno: 27. 3. 2019
Poslední aktualizace: 27. 3. 2019 09:23
Autor: Správce Webu