Povolání

Povolání 1Při hře na dospělé si děti v MŠ Nové Sedlo dne 18.1.2019 vyzkoušely různá povolání.

Při hře na dospělé si děti v MŠ Nové Sedlo dne 18.1.2019 vyzkoušely různá povolání.

V lese dřevorubec Mireček porazil strom, který rozřezal. Autodoprava Daník a Davídek odvezla dřevo do pizzerie, kde servírky Esterka a Julinka ochotně obsluhovaly zákazníky. Petra veterinářka měla plnou čekárnu zvířátek, v jízdárně jezdily děti na koních pod vedením žokejky Sofinky.

S rozbitými auty jezdily do opravny aut, kde jim automechanici Daník a Davídek provedli opravu. Stavař Daniel dohlížel na stavbu domu, kde pracoval bagrista Matýsek. Vzniklý požár na staveništi přijel uhasit hasič Kubík. A kadeřnice Karolínka, Esterka a Ellinka vytvářely krásné účesy.

Na vše dohlížela zdravotní sestřička Eva a kněz Vojta.

Děti si hru moc užily a už se těší, na co si budeme hrát příště.

Eva Rámešová učitelka MŠ

Vytvořeno: 21. 1. 2019