Obsah

Vánoční besídka

Typ: ostatní
Ve středu 12. 12. se v naší škole uskutečnila Vánoční besídka, která je předzvěstí blížících se nejkrásnějších svátků v roce.

Ve středu 12. 12. se v naší škole uskutečnila Vánoční besídka, která je předzvěstí blížících se nejkrásnějších svátků v roce. Děti ze školy a školky si pro své rodiče, prarodiče a sourozence připravily recitaci básniček, čertí tanečky, dramatizaci pohádky. Hrálo se také na flétny, kytaru, zpívaly se vánoční písně. Rodiče si společně s dětmi a paní učitelkami zazpívali známé koledy. Besídka se povedla a všem se moc líbila.                                                                          

 Za celý pedagogický sbor Mgr. Jitka Zamrzlová, učitelka ZŠ


Vytvořeno: 17. 12. 2018
Poslední aktualizace: 17. 12. 2018 14:32
Autor: Správce Webu