Vystoupení Believe in Magic.

Dne 25.2.2019 navštívil naši školu kouzelník David Kozlok z agentury Believe in Magic...

Kouzelnická show – Believe in MAGIC

V pondělí 25.3.2019  navštívil  ZŠ a MŠ Nové Sedlo kouzelník David Kozlok, s kterým si děti užily kouzel, žonglování a to nejen sledováním se zatajeným dechem, ale některé si i vyzkoušely.

Nejtěžší bylo asi udržet rovnováhu na prkně na válci. Program zakončily společným  „ PTAČÍM TANCEM“, který zvládly na výbornou.

Eva Rámešová

Believe in Magic

V pondělí 25. 3. k nám do školy zavítal kouzelník David Kozlok z agentury Believe in Magic. Předvedl nám své žonglérské umění, zajímavá kouzla, děti měly radost, když mohly kouzelníkovi asistovat a naučit se i nějaké to kouzlo nebo trik. Také se zúčastnily soutěže v točení obručí, v pantomimě. Nakonec si všichni společně zatančili.

Mgr. Jitka Zamrzlová, třídní učitelka ZŠ

Vytvořeno: 25. 3. 2019