Obsah

DEN ZEMĚ 1.-5.ročník

Typ: ostatní
Den Země V pátek 21. 4. 2023 se žáci naší školy zapojili do celosvětové oslavy Dne Země. Formou celodenního projektu si povídali o vzniku naší planety, o ochraně Země, o globálních problémech a vzniku environmentální výchovy.

Den Země

V pátek 21. 4. 2023 se žáci naší školy zapojili do celosvětové oslavy Dne Země. Formou celodenního projektu si povídali o vzniku naší planety, o ochraně Země, o globálních problémech a vzniku environmentální výchovy. Pracovali na interaktivní tabuli, kde plnili jednotlivé úkoly, učili se třídit odpad. Vyplňovali pracovní listy. Na zahradě ve skleníku vyseli zeleninu. Uklidili prostor v okolí školy. Počasí nám přálo, všechny děti jednotlivé aktivity bavily. Dnešní den se vydařil.

Učitelky ZŠ


Vytvořeno: 24. 4. 2023
Poslední aktualizace: 24. 4. 2023 15:02
Autor: Správce Webu