Obsah

K 500

Typ: ostatní
K 500 Dne 25. června se v kasárnách 41. mechanizovaného praporu uskutečnila tradiční akce Rozloučení se školou, které se zúčastnili i žáci naší školy.

Rozloučení se školou

Dne 25. června se v kasárnách 41. mechanizovaného praporu uskutečnila tradiční akce Rozloučení se školou, které se zúčastnili i žáci naší školy. Pro děti byl připraven bohatý program a řada soutěží. Prohlédli jsme si auta policie, hasičů, armády, vojenské policie, viděli jsme práci kynologů a záchranářů. V rámci akce proběhlo vyhlášení soutěže Kontíka a Třídílka. Z naší školy se na prvním místě s nejvíce body umístil Vojta Šelemba, druhý byl Dan Jurik, na třetím místě Natálka Hruzová. Počasí nám přálo, akce se vydařila.

Mgr. Jitka Zamrzlová, učitelka ZŠ


Vytvořeno: 8. 7. 2024
Poslední aktualizace: 8. 7. 2024 10:30
Autor: Správce Webu