Obsah

LEDEN V ZŠ

Typ: ostatní
LEDEN V ZŠ Tento měsíc žáci navštívili žatecké divadlo, kde shlédli představení Křoupat zdravě, dá se hravě, zaměřené na výuku zdravého životního stylu, na to navázali v prvouce, kde si vyrobili zdravé talíře.

LEDEN V ZŠ

Tento měsíc žáci navštívili žatecké divadlo, kde shlédli představení Křoupat zdravě, dá se hravě, zaměřené na výuku zdravého životního stylu, na to navázali v prvouce, kde si vyrobili zdravé talíře.

V pracovních činnostech vytvořili tučňáky. 26.1. jsme navštívili libočanský kostel, kde si děti prohlédly místní betlém a vyslechly si zajímavou besedu p.Šelemby. Prvňáčci začali psát poprvé perem. Na konci měsíce dostali všichni žáci pololetní vysvědčení.

Mgr. Jitka Zamrzlová


Vytvořeno: 29. 1. 2024
Poslední aktualizace: 29. 1. 2024 13:42
Autor: Správce Webu