Obsah

OCENĚNÍ VELITELE 4. BRIGÁDY

Typ: ostatní
2 V rámci výtvarné výchovy jsme se s žáky základní školy zapojili do soutěže, kterou připravila armáda ČR..

V rámci výtvarné výchovy jsme se s žáky základní školy zapojili do soutěže, kterou připravila Armáda ČR. Z každé školy se vybralo pět děl, které reprezentovaly danou školu. Díla byla vystavena dne 25.6.2024 na K-500, kde mohli žáci z různých škol hlasovat pro jednotlivá díla. S velkou hrdostí musím vyzdvihnout dílo našeho žáka Vojtěcha Šelemby, který v této výtvarné soutěži získla v kategorii základních škol 1. místo. Diplom si převzal u příležitosti 30. výročí vzniku 4. brigády rychlého nasazení, které se oslavoval dne 27.6.2024 v Žatci na náměstí Svobody. 


Vytvořeno: 8. 7. 2024
Poslední aktualizace: 12. 7. 2024 13:40
Autor: Správce Webu