Olympijský běh

T-mobile běhŽáci naší školy se zúčastnili školního T-Mobile Olympijského běhu.

Olympijský běh

Žáci naší školy se zúčastnili školního T-Mobile Olympijského běhu, který se uskutečnil 8.9.2021, jako oslava olympijských myšlenek, hodnot, radosti ze sportování a pohybu. Myšlenka běhu byla, že všichni závodníci z jednotlivých zapojených škol z celé republiky poběží v jeden den. Cílem bylo pohybem a sportem posílit imunitu a být tak odolnější vůči různým nemocem. Žáci byli rozděleni do dvou družstev podle věku. Běželo se v místním lesíku. V kategorii mladších žáků zvítězil opět jako loni Josef Hoferica, druhá byla Sofie Weibergová a třetí Marek Džudža. V kategorii starších žáků zvítězila Hana Doležalová, na druhém místě byl Tomáš Gaži, třetí se umístil Michal Šelemba. Vítězové si odnesli malé odměny a ostatní děti dostaly diplom a medaili. Akce se vydařila, všem žákům děkujeme za účast.

Mgr. Jitka Zamrzlová, učitelka ZŠ

Vytvořeno: 23. 9. 2021