Obsah

PROSINEC VE ŠKOLE

Typ: ostatní
PROSINEC V prosinci se ve škole, ale i mimo ní konalo spoustu zajímavých akcí: 5. proběhla Mikulášská nadílka a večer rozsvícení Vánočního stromu u obecního úřadu, kde žáci zazpívali koledy,

Prosinec ve škole.

V prosinci se ve škole, ale i mimo ní konalo spoustu zajímavých akcí: 5. proběhla Mikulášská nadílka a večer rozsvícení Vánočního stromu u obecního úřadu, kde žáci zazpívali koledy, 7. prosince jsme jeli do Žatce do Polánkova muzea, kde jsme viděli betlémy z různých materiálů (sklo, kámen, dřevo, papír, perník, šustí), připomenuli jsme si vánoční zvyky v městské knihovně, prohlédli jsme si vánoční výzdobu ve městě, 14. jsme si vyrobili papírové betlémy, odpoledne přišli rodiče na Vánoční besídku, 20. prosince jsme jeli do Prahy, kde jsme v rámci výuky navštívili Národní muzeum a Staroměstské náměstí.

Poslední den před vánočními prázdninami jsme se všichni sešli ve třídě při nadělování dárků, zazpívali jsme si koledy a vyrobili jablíčkové svícínky.

Mgr. Jitka Zamrzlová


Vytvořeno: 4. 1. 2024
Poslední aktualizace: 4. 1. 2024 13:34
Autor: Správce Webu