Rozvrh výuky 1. - 5. ročníku platný od 31.5.2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 31. KVĚTNA 2021
Rozvrh výuky 1. - 5. ročníku platný od 31.5.2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 24. KVĚTNA 2021

Novelizované mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, s účinností od 24. 5. 2021. Tímto mimořádným opatřením se oproti současnosti mění následující:

Na základních školách

• je umožněna osobní přítomnost všech žáků bez rotací,
  • homogenita tříd a skupin není povinná,
  • nově jsou umožněny sportovní činnosti konané ve vnitřních prostorech za podmínky, že na 1 osobu připadá alespoň 15 m2 vnitřní plochy sportoviště, a přítomno může být nejvýše 30 osob celkem na vnitřní ploše sportoviště1; přítomnost dětí, žáků, studentů a jiných účastníků se v jiných vnitřních prostorech, jako jsou šatny, sprchy apod., zakazuje,
  • jsou umožněny sportovní činnosti venku bez těchto omezení,
  • v dalším zůstávají pravidla stejná jako doposud – zejména povinnost testování, nošení ochrany dýchacích cest.

Rozvrh výuky 1. - 5. ročníku platný od 24.5.2021

Mateřské školy

• jsou nadále otevřeny pro všechny děti v běžném režimu bez povinnosti testování dětí.
  • nově je zrušen zákaz zpěvu v mateřských školách.

Vytvořeno: 9. 4. 2021
Poslední aktualizace: 7. 9. 2021 12:31