Obsah

Setkání s hasičem

Typ: ostatní
Setkání s hasičemDne 15.12.2021 nás ve škole navštívil v rámci projektového dne ve výuce profesionální hasič podpraporčík Karel Krejčík.

Setkání s hasičem

Dne 15.12.2021 nás ve škole navštívil v rámci projektového dne ve výuce profesionální hasič podpraporčík Karel Krejčík. Žáci se formou diskuze, sehráním situačních rolí a didaktickými hrami seznámili s náplní práce hasičů. Také si vyzkoušeli masáž srdce na dýchací loutce, dýchací masku. Výstupem byla pojmová mapa na téma hasič a obrázky na téma hasičská auta. Dětem se netradiční výuka líbila, byly aktivní při praktických činnostech. Byly pozvány na den otevřených dveří do hasičské stanice v Žatci. Děkujeme panu Krejčíkovi za hezky prožité dopoledne.

Mgr. Jitka Zamrzlová


Vytvořeno: 6. 1. 2022
Poslední aktualizace: 6. 1. 2022 13:24
Autor: Správce Webu