Obsah

Uzavření ZŠ Nové Sedlo

Typ: ostatní
Na základě rozhodnutí vlády ČR je ZŠ od středy 11.3.2020 uzavřena do odvolání.

Na základě rozhodnutí vlády ČR je ZŠ od středy 11.3.2020 uzavřena do odvolání. 

V sekci zakladni-skola-1/domaci-priprava-zaku/ , budeme průběžně zveřejňovat úkoly pro naše žáky.

Potvrzení o ošetřovném při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) si můžete vyzvednout od 11.3.2020 u ředitelky školy.

Tiskopis vystavuje výhradně školské/dětské zařízení (škola) v případě jejich uzavření z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události.

Zákonný zástupce tímto tiskopisem (dle § 109 odst. 5 písm. b) zákona č. 187/2006 Sb.) uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného. Žádost o ošetřovné podávají zákonní zástupci u svého zaměstnavatele, který žádost po doplnění údajů předá spolu s podklady pro výplatu dávky příslušné OSSZ.

Tiskopis je k dispozici v tištěné podobě na OSSZ a jako příloha této zprávy.


Příloha

Vytvořeno: 16. 3. 2020
Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 13:07
Autor: Správce Webu