Obsah

VELIKONOČNÍ POVÍDÁNÍ V KOSTELE SVATÉHO VÁCLAVA - ZŠ

Typ: ostatní
VELIKONOČNÍ POVÍDÁNÍ Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Vedle toho jsou Velikonoce obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara...

Velikonoční povídání v kostele Nejsvětější Trojice a svatého Václava

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Vedle toho jsou Velikonoce obdobím lidových tradic spojených s vítáním jara, které s náboženským svátkem souvisejí jen volně. A abychom se dozvěděli o tomto křesťanském svátku více, tak jsme 5.4.2023 navštívili římskokatolický farní kostel svatého Václava v Novém Sedle, kde proběhlo povídání s panem Šelembou (tatínek našich žáků), který nám i dětem tento významný svátek příjemným a zajímavým povídáním přiblížil.

Děkujeme

Fejferová Lada


Vytvořeno: 6. 4. 2023
Poslední aktualizace: 6. 4. 2023 12:01
Autor: Správce Webu