Obsah

Veselé zoubky

Typ: ostatní
Veselé zoubkyV pondělí 14.2.2022 se v naší třídě uskutečnil projekt Veselé zoubky, kterého se zúčastnili žáci z 1.-3. ročníku.

Veselé zoubky

V pondělí 14.2.2022 se v naší třídě uskutečnil projekt Veselé zoubky, kterého se zúčastnili žáci z 1.-3. ročníku. Děti zhlédly film Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek, formou testu si zopakovaly znalosti o zubní hygieně, vyplňovaly ve skupinách pracovní listy, učily se, jak si správně čistit zuby, pracovaly na interaktivní tabuli. Ve výtvarné výchově kreslily zubní kartáčky. Za svoji práci dostaly diplomy. Všichni se s chutí zapojili do projektu.                                               

                                                                                             Mgr. Jitka Zamrzlová, třídní učitelka ZŠ


Vytvořeno: 13. 4. 2022
Poslední aktualizace: 13. 4. 2022 17:00
Autor: Správce Webu